Tvarkingas kiemas - Tavo šeimos namai...

Tinklalapis ruošiamas.

Šiuo metu kuriame šios dalies turinį. Kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, mums reikia šiek tiek daugiau laiko.

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

Mano parduotuvė

Mes parduodame

Pušų žievė

Pušų žievės mulčias plačiai naudojamas želdiniuose ir dekoratyvinėje sodininkystėje. Jis naudojamas sodinant bei prižiūrint dekoratyvinius augalus, gyvatvores, gėles. Užmulčiuoti augalai geriau prigyja. Smulkios frakcijos mulčias (0-5 mm) sumaišomas su žemėmis sodinant spygliuočius, rododendrus bei kitus, rūgštesnę dirvožemio reakciją mėgstančius, augalus, taip pat jis labai tinka alpinariumams, gėlių loveliams, svogūninėms gėlėms prieš žiemą užmulčiuoti. Mulčias neleidžia plisti piktžolėms, pageriną drėgmės rėžimą, apsaugo dirvožemį nuo vandens ir vėjo erozijos, užtikriną pastovų dirvožemio temperatūros rėžimą, suaktyviną mikroorganizmų veiklą, apsaugo nuo sraigių ir šliužų, rudenį ir žiemą apsaugo nuo šaknų pašalimo. Rekomenduojama užpilti 5-10 cm sluoksniu aplink augalus. 5-30 mm mulčias tinka smulkesniems augalams ir gyvatvorėms, o stambus dideliems augalams ir jų grupėms užmulčiuoti. Visų frakcijų mulčias taip pat gali būti naudojamas kaip dekoras patalpose, žiemos soduose, tvarkant aplinką.

Aplinkos tvarkymo elementai

Šie plastikiniai borteliai - universalūs jūsų sodo, kiemo ir daržo pagalbininkai. Pagaminti iš perdirbto plastiko, tvirti, pritaikyti mūsų klimatui ir atsparūs trąšų poveikiui. Jie bus vertinga investicija, kurią galima panaudoti net kelis kartus. Tapkite savo aplinkos dizaineriais ir formuokite gėlynus, vejos ir takelių ornamentus. Borteliais nesudėtingai atskirsite skaldą, mulčią, veją, įvairias trinkeles. Plastikiniai bortai montuojami ant sutankinto grunto, tarpusavyje jungiasi, tvirtinami plastikinėmis arba cinkuotomis vinimis.